pmb-led.pl

pmb-led.pl – dom, mieszkanie, wnętrze

oświetlenie LED
Dom

Gdzie kupić oświetlenie LED?

Zaczynając budowę domu, remont, czy po prostu chcąc wprowadzić jakieś zmiany w wystroju, warto pochylić się na dłuższą chwilę nad oświetleniem. Przede wszystkim jest to element wyposażenia domu, który ma wpływ na wszystko inne, od blatu kuchennego, po obrazy na ścianach. W dobrze oświetlonym, naturalnymi kolorami pomieszczeniu, wszystko wygląda ładniej i tworzy przyjemniejszą atmosferę niż sztuczne, a już zwłaszcza żółte światło. Zakup wielopunktowego oświetlenia, wcale nie musi się wiązać z dużymi wydatkami na rachunki, wystarczy kupić sprawdzoną elektronikę od solidnej firmy, żeby cieszyć się eleganckim, przyciągającym wyglądem i niskimi rachunkami.

Gdzie kupić oświetlenie dobrej jakości?

W Polsce nisza oświetleniowa jest dość mocno rozbudowana, firma zajmująca się sprzedażą i montażem, która cieszy się solidną pozycją na rynku i szacunkiem klientów to Perfektmarket. Sklep posiada stronę internetową perfektmarket.com.pl, na której można zamówić wysokojakościowe produkty z dostawą pod sam dom, na terenie całego kraju. Ponadto, asortyment jest sprawdzony i należy do tych, które pomagają obniżać rachunki za prąd, wszystkie kupowane produkty są objęte gwarancją. Dla osób, które nie są obyte w internecie, jest sklep stacjonarny znajdujący się w Olsztynie, można tam obejrzeć część asortymentu na własne oczy i zadecydować o zakupie mając już wstępną opinię o produkcie.

Co oferuje Perfektmarket.com.pl?

Wybór asortymentu w sklepie jest szeroki i wciąż rozbudowywany o kolejne hity, żarówki Led, zestawy składające się z żarówek z oprawkami, tuby Led, oprawy schodowe, szafkowe (pod szafkowe i nawierzchniowe), natynkowe, podtynkowe, sufitowe i wiele innych, dodatkowo akcesoria do zdalnej obsługi itp. Do tego będące hitem ostatnimi czasy taśmy ledowe, które można wykorzystać jako oświetlenie główne albo dodatek, jest to plastyczny pasek wyposażony w diody, można go przyklejać i ozdabiać tak całe zestawy szafek potęgując wrażenie. Renomę firmy tworzą nie tylko produkty, które ta sprzedaje, liczy się również jakość obsługi klientów, która w tym przypadku stoi na najwyższym poziomie, kupujący mają do dyspozycji działającą przez pięć dni w tygodniu (Pon-Pt) infolinię, dzwonić można w godzinach 8:30 do 16:30, czyli przez okrągłe 8 godzin. Doradcy zawsze służą pomocą i dobrą radą, na tym nie kończą się benefity klientów firmy. W przypadku wykonywania zleceń dla osób, które nie mają czasu w tygodniu, firma oferuje usługi indywidualne wykonywane w weekendy. Dowodem tego, że mamy do czynienia z solidną i ambitną firmą, jest nieustanne poszerzanie oferowanego asortymentu, włączając w to planowane w niedalekiej przyszłości otwarcie własnej produkcji oświetlenia pod szyldem PM.

Zalety oświetlenia LED

Jako że specjalizacją perfektmarket.com.pl jest oświetlenie LED, oto kilka zalet tego typu rozwiązań:

  1. Oszczędność energii- oświetlenie LED zużywa 80-90% mniej energii niż klasyczne żarówki lub halogeny, gwarantując jednocześnie dłuższą żywotność.
  2. Brak przegrzania- Lampy tego typu się nie nagrzewają i nie przepalają.
  3. Wiele kolorów i temperatury światła.
  4. Przyjazność środowisku- działa dłużej i zużywa mniej energii.